Õige pea ongi käes jõulud ning sellega seoses avan ka sel aastal oma mõnusas fotostuudios jõulunurgad, et saaksid oma pere selle aastased jõulupildid jäädvustatud. Jõulupilte kasutatakse tihti näiteks postkaartidel, et lähedastele nende saatmise läbi rõõmu valmistada või poetatakse see ilus mälestus paberpildina jõuluvana kingikotti. Lisaks on selline iga-aastane pere jõulupiltide tegemine paljudele toredaks ja armsaks traditsiooniks saanud.

Jõulutunne ei ole veel võib-olla päris kohale jõudnud, aga sellegipoolest on just nüüd õige hetk jõulupilte teha, et nad kindlasti ikka enne jõulude saabumist kätte saaksid.

Sel aastal on stuudios kaks pisikest nurgakest, üks hele ja helge ning teine natuke soojem ja tumedam. Lisaks on ka väike portreepiltide tegemise set-up eukalüptiokste ja “lumepallikestega”. Enne sessioonile tulekut vali välja, kas sooviksid pilte valges nurgas või tumedamas kuusega nurgas, kuna sessiooni aeg on piiratud. Vali ka riietus sellele vastavalt – heledasse nurka soovitan kindlasti heledamat riietust, ideaalselt sobivad ka mõnusad kootud kampsunid ja villased sokid. Kui soovid riietuda tumedamalt ning viisakamalt, soovitan valida pigem tumedama nurga. Kui soovid pilte mõlemas jõulunurgas, siis tuleks broneerida ka kaks järjestikust aega. Sama kehtib ka siis, kui tuled väga suure perega.

Minisessiooni tulemusena saadan Sulle esmalt eelvaate galerii töötlemata piltidega, kust saad ise lemmikud välja valida. Valmib 5 pilti, mille saad endale täisformaadis pildifailidena (kui lemmikuks osutub rohkem, kui 5 pilti on võimalik tellida ka lisafailid hinnaga 10€/tk). Lisaks failidele teen Sulle piltidest ka kvaliteetsed 10x15cm suurusega paberpildid, sest üks asi, on pilti arvutiekraanilt vaadata, hoopis teine imelisem ja erilisem tunne on seda pilti käes hoida.
Minisessiooni hinnaks on tööpäeval 75€ ja nädalavahetusel 95€ ning allpool leiad minisessioonide toimumise kuupäevad:

20. november, laupäev kell 10-15

24. november, kolmapäev kell 16-19

25. november, neljapäev kell 10-15

5. detsember, pühapäev kell 10-15

Kui Sulle nendest kuupäevadest ükski mitte kuidagi sobida ei taha, siis võta ikka minuga ühendust ja proovime leida sobiva lahenduse!

Võta minuga ühendust SIIN!

Vaata ka tutvustavat pildimaterjali: